Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Съехало меню


west

Recommended Posts

Добрый всем день)) снова я) вот что случилось-сидел сегодня целый день добавлял кучу нового товара,описание красивое везде,категории,deadcow seo ссылки ровнял,и в конце рабочего дня решил пройтись по сайту и вот что обнаружил- http://s008.radikal.ru/i305/1205/90/1126a47a06cb.jpg

на всех страницах так,что делать?)) спасибо.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


самое быстрое решение, которое бросается в глаза это добавить к #column-left clear:both и уберите боковые марджины у .banner, они ведь имеют ту же ширину что и сайдбар, а если баннеры будут иметь разную ширину, то просто замените на margin: 0 auto;

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Добрый всем день)) снова я) вот что случилось-сидел сегодня целый день добавлял кучу нового товара,описание красивое везде,категории,deadcow seo ссылки ровнял,и в конце рабочего дня решил пройтись по сайту и вот что обнаружил- http://s008.radikal....126a47a06cb.jpg

на всех страницах так,что делать?)) спасибо.

Сократи пункты меню или уменьш между ними растояние, тогда пункт меню FAQ встанет на место и будет все работать и выводиться красиво...
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Сократи пункты меню или уменьш между ними растояние, тогда пункт меню FAQ встанет на место и будет все работать и выводиться красиво...

блин точно,я забыл что он задвинулся(( но способ Villord'a тоже помог)
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.