Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Установлена программа CSV Price pro 4. Поставщик высылает файлы в формате XLS. Задача дынный фаил с товарами, картинками и описанием, нужно загрузить на сайт ( переводить его в CSV или какие манипуляции с ним делать я не знаю). Необходима инструкция (объяснения) для дальнейшей самостоятельной загрузки файлов данного типа. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


7 минут назад, Rihoi сказал:

Если не трудно могли бы вы ссылку скинуть

 

https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=17&filter_search=export import&filter_license=0

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Вот такая ошибка при импорте,  Загружаемый файл импорта имеет ошибки валидации!
Проверьте 'Система > Инструмены > Журнал ошибок' более детально.
Никакие данные не были изменены. покопавшись в темах не могу найти никакой информации как поменять фаил поставщика требования, под опен карт 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Так вы проверьте Журнал ошибок, там будет написано что вы делаете не так.

А вообще алгоритм такой, сначала вы скачиваете файл с демо товарами например, или загрузите один товар для примера, а уже потом ознакомившись со структурой файла вносите изменения.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.