Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Использование поля Модель


ValTruman

Recommended Posts

Подскажите, какую информацию вы обычно вносите в это поле, которое еще и ко всему почемено красной звездочкой (*)? Я в нескольких магазинах вношу просто уникальное 4х-значное цифровое значение. Но может я про него чего не знаю...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

все зависит от товара если у товара есть такое понятие как модель то вносите модель если у вас моделей нет можете использовать его как код товара как раз таки те 4 цифры о которых говорите соответственно удобно будет принимать заказы хотя для этого есть спец поле SKU но без доработок поиска в админке по нему нет ну или можете совсем это выпилить есть инструкция на форуме что удалять и комментировать

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.