Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Накрылись Админ панель и сам Сайт


Recommended Posts

Ребят, выручите пожалуйста...не очень много нужно ума чтобы попробовать настроить работу opencart и не влететь в ошибку. 
Последнее что я делал было - в админ панели зашел в модификаторы, нашел файл fastOrderForm и нажал +активировать...

теперь выдает если пробовать зайти через админку
Fatal error: Cannot redeclare ModelCatalogProduct::getProductMainCategoryId() in /var/www/chtrakt5722/data/www/xn--80aa3aqhdjd.xn--j1amh/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_admin_model_catalog_product.php on line 1462 

 

и это если попробовать просто зайти на сайт
Fatal error: Cannot redeclare ControllerCommonHome::getCanonical() in /var/www/chtrakt5722/data/www/xn--80aa3aqhdjd.xn--j1amh/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_catalog_controller_common_home.php on line 91

 

 

выручите, буду очень благодарен!

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


писать хостеру с просьбой восстановить сайт и базу данных на вчера/позавчера

и больше так не делать

или делать сначала на тестовом сайте

установить можно на openserver

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.