Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

отображение в IE


Recommended Posts

у кого есть время - не могли бы взглянуть - в IE не отображается фоновое изображение в футере, где накосячил???

gusi-lebedi.com.ua

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

речь идет о голубом цвете - это фоновый рисунок с повтором по оси х, но проверял в 8 и ниже, ту уже лучше, но колонки почему-то съехали. Спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В ие округлости не рулят стандартными методами, только через Javascript, который будет тупить.

По хорошему если они нужны, то надо фон контейнера сделать таки через background: #Цвет. А в шапку и подвал повесить обрезанные соответсвенно куски картинок для верха и низа. с вертикальной привязкой

background: url (img) top center;

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Давно ушол от использования каринок для придания углам "слизования" при кроссбраузерной верстке, хотя я не "профи", рекомендую, работает шустро - PIE.htc

П.С. как монтировать, думаю, разберетесь... если что пишите в личку, помогу...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.