Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Философия модулей


XtreemRus

Recommended Posts

Подскажите, пожалуйста, какое значение придают модулям в OpenCart?

Я просмотрел документацию модулей и судя по ней, модули всегда привязаны к шаблону.

То есть нельзя написать универсальный модуль быстрой покупки, который не будет привязан к какому либо шаблону?

Неужели в OpenCart нельзя писать модули, компоненты именно для расширения возможностей CMS?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Нет там никакой выверенной философии. Система подключений расширений в Опенкарт не продумана и их зачастую нельзя сделать полностью автономными. Каждый раз причины могут быть разными, зависит от того, что делает модуль.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Большое спасибо, за ответы!

Эм... На самом деле можно) И это довольно просто)

Я могу конечно ошибаться, но на системе с хорошо продуманными расширениями VQMOD был бы не так популярен, так как 90% модулей не изменяло бы код системы, а дополняло его.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.