Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Доброго Вам.

Интересует интеграция магазина и, скажем, карты.яндекс. Нужно, чтобы оформляя заказ клиент уточнял место доставки путем пересылки мне схемы проезда или делал метку на карте, которая сохранялась вместе с заказом в виде картинки

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброе время суток:)

Я наверно глупость скажу, но зачем клиенту вместо того, чтобы просто указать адрес, будет терять время и чего-то там в картах рисовать?

технически я такой модуль сделать могу (правда и движок немного подправить надо), но практически будет ли этим кто-то пользоваться?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Доброе время суток :)

Я наверно глупость скажу, но зачем клиенту вместо того, чтобы просто указать адрес, будет терять время и чего-то там в картах рисовать?

технически я такой модуль сделать могу (правда и движок немного подправить надо), но практически будет ли этим кто-то пользоваться?

Да, ибо у меня товар весьма специфичен. а схема проезда водителю хоть какая нибудь но иногда пригождается.

моя прямая почта [email protected]

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.