Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Допереклав щойно адміністративну частину модуля Сімпле. Це просто вбивство!!!!!!!!!!!!

500 полів, причому деякі по 100-200 символів! 

Автору величезний плюс!!! До кожного пункту роз'яснення! Але він мене вбив на два дні

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 07.01.2017 в 17:09, Vetal сказал:

мені треба) Дякую

Доперекладу ще екзотичні модулі оплати з англійської й виставлю все разом за 100-200 грн

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Переклав файли 50 служб оплати і доставки, всі, що є в адмін-панелі, доступні українською як в адмін-панелі, так і на сайті. Ще залишилось 49 файлів з англійської мови перекласти і буду викладати. Файли локалізації модулів оплат досить великі, тому це займе ще певний час

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Виконав дуже багато роботи й розклав всі файли локалізації, а також ті, яких не вистачало по папках з різними версіями Opencart.

Тепер Ви можете скачати файли й просто вибрати під будь-яку версію Opencart чи то Ocstore 2.x.x

Встановлював кожну версію і кожну провіряв, переклав геть все!

Ось ФАЙЛИ

Виставив модуль в додатки

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
14 часов назад, Espresso.Doktor сказал:

Друзі, підкажіть де в 2.3 перекласти цей праву колонку:

11d2961c7a.jpg

 

Дякую!

Та колонка перекладається автоматично, коли придбати переклад, як і всі решта пунктів. А також я відправляю українську локалізацію під шаблон і додаткові модулі. Тому дешевше й простіше вийде витратити символічно всього 170грн і отримати і файли і техпідтримку

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, tomjakoleg сказал:

Та колонка перекладається автоматично, коли придбати переклад, як і всі решта пунктів. А також я відправляю українську локалізацію під шаблон і додаткові модулі. Тому дешевше й простіше вийде витратити символічно всього 200грн і отримати і файли і техпідтримку

Дякую, але я самостійно перекладаю на українську мову!

 

Вдалих Вам продаж!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


26 минут назад, Espresso.Doktor сказал:

Дякую, але я самостійно перекладаю на українську мову!

 

Вдалих Вам продаж!

Ну а пишете на сторінці форуму техпідтримки якраз моїє локалізації....., де тут є логіка????

Хоч особистим повідомленням би написали й попросили, я б вислав Вам потрібний файл під ту вашу колонку. Вечером вишлю, зараз трохи зайнятий з клієнтами

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, tomjakoleg сказал:

Ну а пишете на сторінці форуму техпідтримки якраз моїє локалізації....., де тут є логіка????

Хоч особистим повідомленням би написали й попросили, я б вислав Вам потрібний файл під ту вашу колонку. Вечером вишлю, зараз трохи зайнятий з клієнтами

 

Друже тема має назву: Украинский язык opencart 2.3.x.x, жодного слова про тех.підтримку...

Тому і спитався, саме у цій темі..

За файл буду вдячний, хоча мені більше потрібна тека у якій це колонка "живе"... 

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, Espresso.Doktor сказал:

 

Друже тема має назву: Украинский язык opencart 2.3.x.x, жодного слова про тех.підтримку...

Тому і спитався, саме у цій темі..

За файл буду вдячний, хоча мені більше потрібна тека у якій це колонка "живе"... 

 

 

Побачив друже, перепрошую, це стара сторінка форуму, яку я давно створював для тестування перекладу. Ось нова, пишіть туди, оскільки мені приходять повідомлення про те, що хтось написав, а на яку сторінку щоб розбиратись треба лізти наверх, тепер буду це фіксувати й тут даватиму поради по перекладу

На тій сторінці моя техпідтримка.

файл треба помістити в

catalog\language\uk-ua\extension\module\

сам файл у вкладенні

account.php

 

На тій сторінці можна дізнатись не тільки про будь-які колонки, а й ядро вцілому і українську локалізацію багатьох шаблонів і модулів, в тому числі і англомовних

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.