Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

гибкий модуль для импорта товаров с excel файла с настраиваемыми столбцами


Recommended Posts

Здравствуйте! 

Нужно импортировать файлы на сайт с excel файла. Заказчик отказывается  менять структуру этого файла. Хотел бы узнать есть ли модуль, позволяющий выгружать и загружать товары с файлы со своей структурой или нужно все писать самому?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


https://opencartforum.com/files/file/811-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F-%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B9%D1%81-%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2/

только обратитесь наверно к разработчику с конкретизированым вопросом, там не совсем excel- а Xml -тот же майкрософт excel может переконвертировать excel в Xml... но все же...

зато структуру саму можно оставить такой как есть - и подстроить выгрузку товаров так как уже есть, руками ничего в самих данных может и не прийдется делать

так же сама эта тема уже обсуждалась - если этот вариант не подойдет - есть другие, (это я к тому что писать самому наверно не стоит)  но я не подскажу я пользуюсь этим

Удачи!

Змінено користувачем Artm
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.