Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не смог войти в админку на opencart 1.4.7


stefanboss

Recommended Posts

Столкнулся со странной проблемой - не смог войти в админку.. ругало что пароль не верный - хотя пароль всегда подходил ранее ... То ли я загнал совсем...то ли сбойчик ...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Востонови пароль.

как это делается ?Вслед за этой бедой другая...Решил установить opencart 1.4.8 - посмотреть что за штука ... И что вы думаете ... с первой попытки не могу войти в админкуслучайное совпадени...Но удивительно , что сразу после установки - пароль не воспринимается.... и пишет что неправильный пароль...
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

у меня схожая ситуация.На локальном виртуальном сервера под убунтой работает все замечательно.Перенес на хостинг провайдеруИмею невозможность зайти в админку.Выдает 500 ошибкув логах сервера

[Thu Sep 02 15:36:48 2010] [error] [client 212.26.128.93] Script timed out before returning headers: index.php, referer: http://posud-shop.com.ua/admin/index.php?route=common/login
Даже куда копать не знаю.Параметны настройки апача и пхп что на хостинг провайдере что на локальном сервере согласно phpinfo() очень похожи. могу предоставить.
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.