Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Перевод OpenCart 1.5.2


unglued

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Долго сам раздумывал но так и не могу определиться , если кому не трудно поделитесь своими мыслями по поводу переходить на новую версию или пока оно того не стоит .

спасибо

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Долго сам раздумывал но так и не могу определиться , если кому не трудно поделитесь своими мыслями по поводу переходить на новую версию или пока оно того не стоит .

спасибо

Поставил новую вторым магазином, пока полет нормальный, Есть мелкие недоработки (не критично, по мере пользования исправятся-как всегда), некоторые нужные модули не подходят, но основная масса модулей для 1.5.1.3 влетели без разговоров и работают. Основной пока не спешу обновлять. Хотя помыслы есть - новые версии скриптов, это пошустрее конечно..

Если у тебя только один магазин - потерпи пока ocStore 1.5.2.1. выйдет и подожди пока мелкие недочеты не уберут.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Напишу сюда, как расширить полосу главного меню стандартной темы, т.е. серую полосу, на которой находятся каталоги? в CSS-ках поискал, нашел пару параметров со значениями 40px но их изменение не меняет эту полосу

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.