Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Размер картинок подкатегорий


Recommended Posts

Добрый день ! сайт kitoki.ru  
ocStore 2.1.0.2.1 , XDS  Coloring Theme

Подскажите, пож-та,  как в подразделах увеличить размеры картинок намного больше (примерно раза в 4) и поле названия (обрезаются слова) 

 

Хочу как на скрин 2

post-719891-0-73531100-1480452374_thumb.png

post-719891-0-35650600-1480452458_thumb.png

Змінено користувачем kitoki
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Добрый день ! сайт kitoki.ru  

ocStore 2.1.0.2.1 , XDS  Coloring Theme

Подскажите, пож-та,  как в подразделах увеличить размеры картинок намного больше (примерно раза в 4) и поле названия (обрезаются слова) 

 

Хочу как на скрин 2

 

В настройках шаблона XDS  Coloring Theme нужно поискать где меняются изображения, и меняются ли они вообще.

А самый лучший способ написать автору этого шаблона!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Обратился, но он ответил, что долго объяснять и даже платно сейчас нет возможности из-за загруженности. Предложил обратиться к другим

Змінено користувачем kitoki
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Обратился, но он ответил, что долго объяснять и даже платно сейчас нет возможности из-за загруженности. Предложил обратиться к другим

странно...

с этим в стилях поиграйтесь:

 

.subcategory img{
max-width: 60px;
}
 
тут Вашего вопроса нет, а он там уместней всего, там если не автор, может пользователи помогут.
я в демо не смог найти, где настройки шаблона.. потому предложил выше поковыряться в стилях, т.к. изначально там у вас выведены картинки размером 120*120, а стилями ресайзятся...
upd:

8469672528.png

Змінено користувачем Raensul
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


странно...

с этим в стилях поиграйтесь:

.subcategory img{

max-width: 60px;

}

https://opencartforum.com/topic/46388-%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F-xds-coloring-theme-%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D0%BF%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D1%8B%D0%B9-%D1%88%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BD-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-opencart-2x/page-159

тут Вашего вопроса нет, а он там уместней всего, там если не автор, может пользователи помогут.

я в демо не смог найти, где настройки шаблона.. потому предложил выше поковыряться в стилях, т.к. изначально там у вас выведены картинки размером 120*120, а стилями ресайзятся...

upd:

8469672528.png

Ок попробую, вопрос xds задан в личке
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 4 years later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.