Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Есть вопросы по товарам


arvid

Recommended Posts

1. Как сделать так, чтобы стикер отображался в самом верхнем левом углу?

2. Как вывести во всех товарах артикул наличие производитель? (отображается только при нажатие на товар)

3. и почему во вкладке оплата, при создании таблицы реквизитов все вышло за белые рамки!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

Извините, но вы вопросы задаете не в том разделе, как мне кажется. В этом разделе, спрашивают, типа "где ошибка", приводя код в пример. А вы просите, чтобы вам "порешали"...Это в раздел - "фриланс"

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Извините, но вы вопросы задаете не в том разделе, как мне кажется. В этом разделе, спрашивают, типа "где ошибка", приводя код в пример. А вы просите, чтобы вам "порешали"...Это в раздел - "фриланс"

Там тоже не помогут, разве что в разделе дизайнеров -- в фотошопе принтскрин подредактировать.

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

ни ссылки ни фига
сделайте

ibond вам дал верное направление

потом ток скринами вывести на сайт

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.