Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Подскажите где\как скорректировать код элемента?


OKEAH

Recommended Posts

Здравствуйте!

 

Не могу разобраться, поясните, пожалуйста, как\где скорректировать код элемента, чтобы сыграть шириной полос см. скриншот

 

Есть три полосы во всю страницу по ширине в топе, под слайдером и в футере, применял жука от мозиллы и не могу понять, где скорректировать код элемента, чтобы уменьшить ширину полос, подскажите, пожалуйста.

 

Адрес сайта: www.teploluxe.kz

post-684390-0-30597800-1476333309_thumb.png

post-684390-0-33734900-1476333313_thumb.png

Змінено користувачем OKEAH
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Здравствуйте!

 

Не могу разобраться, поясните, пожалуйста, как\где скорректировать код элемента, чтобы сыграть шириной полос см. скриншот

 

Есть три полосы во всю страницу по ширине в топе, под слайдером и в футере, применял жука от мозиллы и не могу понять, где скорректировать код элемента, чтобы уменьшить ширину полос, подскажите, пожалуйста.

 

Адрес сайта: www.teploluxe.kz

Может в файле style.css на 54-й строке в классе wrapper поиграть шириной? и еще на 368й строке в классе middle.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


 

body {
    font: 14px/20px Arial, sans-serif;
    width: 980px;
    color: #434343;
    margin: 0 auto;
}

 

 

Уважаемый человек, а ещё вопрос:

 

Нашёл, как поменять цвет панелей, не могу найти\понять, где меняется цвет выпадающего меню, подскажите, пожалуйста?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.