Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Чім я в змозі вам допомогти, якщо я не знаю кількість та контент.
Можливо треба буде переглянути  рішення вибору значень, якщо їх багато, та багато атрибутів у товарів, бо велика кількість може дуже уповільнути завантаження сторінки карточки товару в адмінці.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

On 10/28/2020 at 9:11 AM, chukcha said:

Чім я в змозі вам допомогти, якщо я не знаю кількість та контент.
Можливо треба буде переглянути  рішення вибору значень, якщо їх багато, та багато атрибутів у товарів, бо велика кількість може дуже уповільнути завантаження сторінки карточки товару в адмінці.

я можу дати доступ до адмінки, подивитись що я маю наувазі

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


10 часов назад, voronlviv сказал:

я можу дати доступ до адмінки, подивитись що я маю наувазі

пішить в особисті

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 4 months later...

Не знаю, не проверял, но не вижу смысла объединять их, кажется этот модуль самодостамочен

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Привет, поставил модуль на Version 3.0.3.7, модуль активировал, он появился в разделе атрибутов только в виде "редактирование", категорий не появилось и все пустые, хотя атрибуты на сайте уже есть созданные. Кароче не правильно работает. Сможете помочь ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.