Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Несколько атрибутов для одного товара


Bambucho

Recommended Posts

Здравствуйте. Помогите разобраться: не получается сделать два атрибута к одному товару - если прописываешь второй атрибут, то после сохранения он заменяет первый. Сайт http://daylapku.ru/dogs/korm-dlya-sobak/suhkorm/

т.е.я создал группу атрибутов "Ингридиенты" в ней создал атрибут "Ингридиенты" и в рамках этого атрибута можно можно прописать только один "податрибут".

 

А вот если создать В группе атрибутов "Ингридиенты" отдельно атрибут "Курица" и "Индейка", то они не "скрываются" под вкладку "Ингридиенты". Где моя ошибка??

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


особенность опенкарта - один атрибут - одно значение. 

 

Можно обойти, но тут уже все зависит от того что ваш фильтр умеет - несколько значений прописываются в одну ячейку через разделитель

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.