Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не могу поставить русский язык на платный шаблон


Recommended Posts

Всем здравствуйте!

 

Прошу вашей помощи!!!

Купила шаблон Minimal от codespot, установила его. Закачала русификатор, установила русский язык. Но при выборе русского языка на самом сайте появляются иероглифы. В чем может быть проблема???Все инструкции соблюдены, кодировка тоже верная.

В материалах к шаблону пишут

После того, как вы установите новый язык, пожалуйста, проверьте модуль и добавить название, описание, ... на новый язык

Какой это должен быть модуль? Из-за этого не могу начать наполнять сайт контентом((( В техподдержке тоже молчат(((

Заранее спасибо.

 

Вот что выходит на сайте при выборе русского языка

Notice: Undefined offset: 3 in /home/konsoleta/konsoleta.nichost.ru/docs/catalog/controller/module/boss_featured.php on line 14Notice: Undefined offset: 3 in/home/konsoleta/konsoleta.nichost.ru/docs/catalog/controller/module/newslettersubscribe.php on line 6Notice: Undefined offset: 3 in/home/konsoleta/konsoleta.nichost.ru/docs/catalog/controller/module/newslettersubscribe.php on line 8

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...

Скорее всего настройки шаблона надо заново сохранить

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.