Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Привет.

Делаю им, взял стороннюю тему. Она использует модуль boss-blog.

Как в нем настроить  Чпу? и как обращаться тогда к блогу, категориям блога, статьям?

Пробовал bossblog/.....  blog/  и др варианты - не выходит.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


есть подозрение что данный модуль если и исползует ЧПУ то не сео про а стандартное опенкартовское, но чтобы сказать что то конкретное нужно видеть код данного модуля

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


есть подозрение что данный модуль если и исползует ЧПУ то не сео про а стандартное опенкартовское, но чтобы сказать что то конкретное нужно видеть код данного модуля

 

Да, vqmod допилом, только для seo_url, с seo_pro не работает и за это "чудо" еще просят 49$

 

А вот без vqmod и работает со всеми ЧПУ формирователями только

 

SEO CMS 5 PRO: Блог | Новости | Отзывы | Галерея | FAQ

 

и в 3 раза дешевле и функционала больше в 5 раз. И без vqmod и без редактирования файлов.

 

И по отношению к этим продуктам (boss blog. blog manager и т.п.) буду совершенно не скромным, потому знаю о чем говорю. Не ведитесь на красивое буржуйское г в красивой упаковке. Тоже относиться и к Blog Manager

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.