Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Все доброго дня!

сайт aquatekstore.ru

пытался поставить модуль который заменил файл seo_url.php.

оригинал к сожалению не сохранился

 

После этого при включенном режиме ЧПУ, вылезают ошибки на сайте ведущие на этот файл. Пробовал ставить оригинальный файл из дистрибутива, но не помогает.

 

версия опенкарта 2.2.0.0

шаблон стоит welldone

 

Так же у меня естьеще один сайт на том же самом движке и шаблоне и я брал файл оттуда, но это опять же не помогает.

 

Прошу помощи специалистов.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Все доброго дня!

сайт aquatekstore.ru

пытался поставить модуль который заменил файл seo_url.php.

....

 

Notice: Undefined variable: simple_blog_author_information in /var/www/p342578/data/www/aquatekstore.ru/catalog/view/theme/welldone/template/simple_blog/article_info.tpl on line 81

 

 

Что за модуль такой с самодеятельностью ? (подозреваю simple_blog, уже не вы первый, где то недавно здесь такая же тема проскакивала)

За такую самодеятельность надо такие модули сразу в мусорку выкидывать (где вы их вообще находите, запомните "бесплатно" это очень дорогое слово)

Скорее всего есть еще vqmod файл, который изменяет логику работы ЧПУ формирователя (его тоже в мусорку)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.