Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Вывод товаров по категориям


Recommended Posts

привет всем, встала задача сделать вывод товаров по субкатегориям на странице категорий, тоесть прежде чем вывести товары, надо вывести заголовок категории и потом сами уже товары этой категории, у меня опенкарт 2.

пример: 

категория 1

товар 1

товар 2

категория 2

товар 1

товар 2

Змінено користувачем dimanik
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


привет всем, встала задача сделать вывод товаров по субкатегориям на странице категорий, тоесть прежде чем вывести товары, надо вывести заголовок категории и потом сами уже товары этой категории, у меня опенкарт 2.

пример: 

категория 1

товар 1

товар 2

категория 2

товар 1

товар 2

Вы какую-то ерунду написали, что невозможного в вашей задаче?

 

Может имелось ввиду, что в родительской категории должны отображаться только подкатегории, а товары только внутри этих подкатегорий?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Вы какую-то ерунду написали, что невозможного в вашей задаче?

 

Может имелось ввиду, что в родительской категории должны отображаться только подкатегории, а товары только внутри этих подкатегорий?

Да,  вы экстрасенс.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Да,  вы экстрасенс.

Не знаю, как в opencart чистом, но в ocstore есть замечательный инструмент Seo_pro, который позволяет чётко указать товару на вкладке "связи", где он будет отображаться, вот пример:

 

GCUybsj.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.