Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Готовый шаблон для мобильных устройст


Recommended Posts

Уважаемые,

встречал ли кто-либо где-либо уже готовый шаблон для мобильных устройств для OpenCart?

Если да то буду благодарен за ссылки на них, даже на платные.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Уважаемые,

встречал ли кто-либо где-либо уже готовый шаблон для мобильных устройств для OpenCart?

Если да то буду благодарен за ссылки на них, даже на платные.

ну вот тут по моему платных полно http://www.algozone.com/opencart-mobile-templates.php
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

ОффТоп

Есть готовые решения для iPhone и iPad. Пользуюсь ими уже больше года...

Вот ссылка для iTunes. Это программа с push уведомлением о покупках и практически всеми настройками магазина. Кроме самого приложения, необходимо скачать и залить на сервер кое какие файлы... Тогда, если кто-то заходит в Ваш магазин с iPad или iPhone, то видит мобильную версию... Нужна будет помощь по настройке OpenCart Administrator - обращайся.

Вот, как это выглядит у меня на iPad, (на примере демо-сайта http://cartopen.ru/)

post-5473-0-36140900-1323263999_thumb.png post-5473-0-32847500-1323264007_thumb.png

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.