Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Оплата через portmone.com.ua ищу модуль/исполнителя чтобы подключить оплату.


kairos

Recommended Posts

<p>Здравствуйте уважаемые форумчане. Есть интернет магазин на ocStore 1.5.5.1.2, для оформления заказа используется модуль <span><em>Simple Checkout </em></span>необходимо подключить онлайн оплату через сервис portmone.com.ua.  Подскажите пожалуйста кто знает возможно уже есть готовый модуль для этого? Если модуля нет то готов оплатить услуги программиста по подключению онлайн оплаты через этот сервис к своему интернет магазину. Кто может сделать пишите в личку.</p>

<p> </p>

<p>Подробное Т.З и нюансы в личной переписке.</p>

Змінено користувачем shoputils
Убрано мыло по просьбе ТС
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вот тут есть для версии 2.* http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=24676&filter_search=portmone

Можно попробовать адаптировать

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Serg9988 спасибо за наводку. Хотя я не думаю что там будет весь функционал который мне нужен. Скорее всего придется все таки обращаться к фрилансу...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.