Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Сылка на скачивания в статьях


melnykserhiy

Recommended Posts

Здраствуйте ищу решения для следующего вопроса, как в статье добавить сылку на скачивание файла который я ранее закачал в Каталог >> Файлы для скачивания.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Здраствуйте ищу решения для следующего вопроса, как в статье добавить сылку на скачивание файла который я ранее закачал в Каталог >> Файлы для скачивания.

Легче будет заливать в каталог /download файлы по FTP  и просто в статье прописывать ссылку на файл /download/файл.zip и т п

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Легче будет заливать в каталог /download файлы по FTP  и просто в статье прописывать ссылку на файл /download/файл.zip и т п

файлы в catalo/download и с админки можна заливать, но вопрос в том как правильно указывать сылку на этот файл, чтобы пользователь мог кликнуть на сылку и у него началась закачка

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


файлы в catalo/download и с админки можна заливать, но вопрос в том как правильно указывать сылку на этот файл, чтобы пользователь мог кликнуть на сылку и у него началась закачка

Там ссылка изменяется

Вам придется писать обертку контроллера - легче так сделать как я сказал

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.