Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Слеш внутри URLа категории


surlan

Recommended Posts

Здравствуйте!

Подскажите, как можно реализовать возможность вставки СЛЕШа внутри ЮРЛа и можно ли вообще?

Например, есть главная категория "Входные двери". Мне нужно указать для него в качестве ЮРЛа следующее: shop/metall-doors

Ввожу такой ЮРЛ, и сайт выдает ошибку не найденной страницы.

Это нужно для сохранения структуры ссылок сайта, который я переношу на Опенкарт. 

Заранее спасибо каждому, кто примет участие.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Здравствуйте!

Подскажите, как можно реализовать возможность вставки СЛЕШа внутри ЮРЛа и можно ли вообще?

Например, есть главная категория "Входные двери". Мне нужно указать для него в качестве ЮРЛа следующее: shop/metall-doors

Ввожу такой ЮРЛ, и сайт выдает ошибку не найденной страницы.

Это нужно для сохранения структуры ссылок сайта, который я переношу на Опенкарт. 

Заранее спасибо каждому, кто примет участие.

Так "разделите" эту категорию на подкатегории

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Так "разделите" эту категорию на подкатегории

Подкатегории не выводятся в главном меню. Поэтому ЮРЛ shop для категории использовать не получится.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.