Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Вкладка адрес доставки не доступна в админке


gr4k

Recommended Posts

Даже если я при оформлении заказа не ставлю галку "адрес доставки совпадает с адресом платежа", то в админке при редактировании заказа я все равно не могу перейти во вкладку "адрес доставки". Хотя адрес доставки при оформлении указываю. Не подскажите как включить данную вкладку? Версия 2.1.0.1.

post-704636-0-84999500-1453750538_thumb.png

Змінено користувачем gr4k
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Даже если я при оформлении заказа не ставлю галку "адрес доставки совпадает с адресом платежа", то в админке при редактировании заказа я все равно не могу перейти во вкладку "адрес доставки". Хотя адрес доставки при оформлении указываю. Не подскажите как включить данную вкладку? Версия 2.1.0.1.

Может кому-то будет полезно, для себя решил таким мерзким костылём: поменял следующие строки в файле admin\view\template\sale\order_form.tpl

                            // If shipping required got to shipping tab else total tabs
    				if ($('select[name=\'shipping_method\']').prop('disabled')) {
    					$('a[href=\'#tab-total\']').tab('show');
    				} else {
    					$('a[href=\'#tab-shipping\']').tab('show');
    				}

поменял на:

 

    				$('a[href=\'#tab-shipping\']').tab('show');
Змінено користувачем gr4k
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.