Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Массовое изменение описания товаров и опций


Recommended Posts

Добрый день,
Есть необходимость массово изменить описание товаров в нашем магазине. Специфика такова, что ко всем товарам нужно одинаковое описание, разница есть только в первом абзаце, все последующие абзацы говорят о материалах, сроках и особенностях материала, то есть являются одинаковыми для всех товаров. Сейчас мы немного изменили технологию изготовления, поэтому нужно подкорректировать и описание. Существуют ли какие то методы массового изменения?
Тоже самое с опциями. Из-за изменения технологии нужно подкорректировать стоимость опций, но я не вижу других вариантов кроме редактирования вручную у каждого товара. Есть ли другие пути, модули и прочее?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.