Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Эквайринг ВТБ24


Miomy

Recommended Posts

Появилась задачка на работе, продумать возможность подключения к сайту эквайринга от ВТБ24, модулей не нашел. Я с этим вообще не сталкивался никогда, обязательно должен быть вообще ВТБ24 эквайринг? Или можно любой другой банк, который потом переведет на счет организации?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


обязательно должен быть вообще ВТБ24 эквайринг? Или можно любой другой банк, который потом переведет на счет организации?

от этих вопросов здесь эффект такой же, как если слетаешь в Тайланд и задашь эти вопросы там дворнику.

выясняй все детали у "авторов задачки на работе".

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Появилась задачка на работе, продумать возможность подключения к сайту эквайринга от ВТБ24, модулей не нашел. Я с этим вообще не сталкивался никогда, обязательно должен быть вообще ВТБ24 эквайринг? Или можно любой другой банк, который потом переведет на счет организации?

по процентам за услуги меньше выйдет через банк

для втб24 готового нет

и неизвестно предоставляет ли он услуги интернет эквайринга и есть ли api интернет эквайринга (документация)

 

есть для любого банка с которым работает сервис https://opencartforum.com/files/file/1750-%D1%8F%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C%D0%B3%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%8B-%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%8B%D0%B5-webmoney-%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9-%D0%BF%D0%BE-%D0%B4%D0%BE/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.