Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

В ЧПУ пропускается подкатолог


Recommended Posts

Здравствуйте! Прошу помощи. У меня возникли трудности в настройке ЧПУ(SeoPro). Магазин на osStore 1.5.5.1.2.

 

На сайте есть меню, которое состоит из двух уровней: каталог -> подкатолог -> товар. Когда перехожу в каталог или в подкатолог, то ЧПУ отображаются правильно, например: /fanera/laminat/. Таким образом, когда я перейду в товар, то ожидаю увидеть примерно следующее: /fanera/laminat/fanera_laminirovanaya_100_100.html. В этом месте начинаются проблемы.

 

После перехода в товар, я вижу: /fanera/fanera_laminirovanaya_100_100.html. Видно, что был пропущен подкатолог /laminat/. Родительская директория /laminat/ для товара указана. Товар отображается в данном подкатологе, неправильно выглядит только url.

 

Подскажите, что можно сделать для нормальной работы ЧПУ..

Змінено користувачем berestovp
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.