Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Нужно прикрутить модуль Фильтр и доставку наложенным платежом


Recommended Posts

Ребята, задача следующая:

1. Установить и настроить фильтр по Брендам, материалам, цвету. По ценам уже установлен (устанавливал первичный программист).

То есть например так, зашел в категорию шины, вышли все шины которые есть в наличии. Галочкой выбрал бренд, размер и тд. автоматический остаются те которы я выбрал а остальные исчезают.

 

2. У нас работает 2 курьерской фирмы по доставки товара, обычная курьерская служба и курьерская служба с возможность отправки товара наложенным платежом.

На сайте по доставке все настроено, но нужно также прикрутить доставку "наложенным платежом". Ваши рекомендации по этому поводу приветствуются, ибо как лучше осуществить эту функцию пока не знаю.

 

сайт работает на ocstore 1.5

 

Писать в Личку.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Наложеный платеж- это способ оплаты, а не доставки. На этом форуме есть бесплатные модули.Попробуйте сами сделать, здесь нет ничего сложного.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.