Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Открывать "Условия соглашения" в новом окне.


lvovich

Recommended Posts

Ногами, пожалуйста, не бейте. "OcStore v1.0.1"

Если при оформлении заказа нажать на "Условия соглашения", там где чекбокс: Я прочитал и согласен с правилами Условия соглашения,

то это самые "Условия соглашения" открываются в этом же окне, и при возвращении обратно приходится опять долго жать на кнопку "Вперёд", чтобы дойти до последнего этапа оформления заказа.

Господа знатоки, как мне открывать "Условия соглашения" в новом окне?

Обшарил все файлы, не знаю куда вставить свой target="_blank".

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А в идеале - окошко со скроллингом, в котором будет текст "Условия соглашения".

Но, это в идеале...

Парни, подскажите хотя бы как target="_blank" впендюрить!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Докладываю.

Ссылка на "Условия соглашения" забита в языковом файле "catalog/language/russian/checkout/checkout.php".

Соответственно, чтобы присловутые "Условия соглашения" открывались в новом окне, находим строку

$_['text_agree'] = 'Я прочитал и согласен с правилами <a class="thickbox" href="%s" alt="%s"><b>%s</b></a>';
и меняем на
$_['text_agree'] = 'Я прочитал и согласен с правилами <a class="thickbox" href="%s" alt="%s" target="_blank"><b>%s</b></a>';
.
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.