Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Массовое добавление товаров


anchor

Recommended Posts

Здравствуйте, столкнулся с проблемой установил модуль для массового добавление товаров. 
Создал файл, импортировал нажимаю сохранить такая вот проблема.

Notice: Error: Column count doesn't match value count at row 1
Error No: 1136
INSERT IGNORE INTO oc_product_to_category SELECT p.product_id, ttp.category FROM oc_product p INNER JOIN tmp_table_price ttp ON ttp.sku=p.sku in /home/u183826088/public_html/system/database/mysql.php on line 27

 

Подскажите как отремонтировать и может у кого есть модуль для массового добавление товара с картинками был бы очень признателен.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Поищите по форуму по словам "импорт", "экспорт", "import", "export" и по ним же в разделе дополнений.

Модулей тьма. Вопрос только в ваших требованиях к ним. Думаю, что подберёте себе без проблем что-то

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Поищите по форуму по словам "импорт", "экспорт", "import", "export" и по ним же в разделе дополнений.

Модулей тьма. Вопрос только в ваших требованиях к ним. Думаю, что подберёте себе без проблем что-то

Блин либо я ищу фигово, либо я криворукий, не мог бы добавить меня в скайпе я бы в кратце обьяснил что нужно, если нужно оплачу.

Скайп: anch0r777

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 6 years later...

АОП - это легендарный модуль для импорта товаров.
А вот когда понадобиться массово редактировать товары, то не забудьте добавить в закладки или список желаний модуль Handy Product Manager -

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.