Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Шаблон от А до Я


Самоучитель по шаблону OpenCart  

17 голосів

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Recommended Posts

Дорогие друзья! Давайте в этой теме мы будем выкладывать видео и информацию Самоучитель по шаблону OpenCart. Желающие есть подготовить видео материал на эту тему?) Думаю найдутся такие специалисты которые помогут нам освоить систему шаблонов OpenCart! Спасибо за поддержку.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 6 months later...

Кто знает как создать шаблон с нуля для opencart 1.5.2? Не ужели никто))) напишите хоть подробное описание как создать шаблон с нуля :-)

Займет конечно время но зато полезный труд многим!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Если хорошенько изучить CSS то шаблон можно сделать вообще без изменений файлов.

Если подучить HTML то можно сделать хороший шаблон.

Изучить JavaScript - то можно сделать модный шаблон

А если ко всему выше написанному изучить php то можно сделать не только красивый, модный итд, но функциональный шаблон.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

ну так то да Giant видео нагляднее, но это и занимает времени больше...гораздо больше....loading...

Так как вы подняли эту тему уважаемый Giant с вас и 1... видео ;-))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.