Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Программист для создания модуля


Recommended Posts

Всем привет.

 

Ищу разработчика с опытом для создания модуля для Opencart. Под опытом я понимаю уже существующие ваши решения которые можно увидеть или какой-либо статус на данном форуме, хотя бы не такой как мой), в противном случае я задание не пришлю. Без обид, но задача серьезная и хочется быть уверенным, что человек за нее взявшийся знает чуть больше, чем верстальщик прочитавший одну книгу по РНР. Задание высылаю по запросу.

 

Бюджет и сроки ваши, я сразу стартую минимум от 20 тыс руб и выше. Плюс поддержка данного решения за отдельную доплату.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Хотя бы направление укажите, уклон модуля.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Ну, записывайте в очередь.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Секретная разработка))

Да ничего секретного, просто не хочется в паблик вываливать задачу. Вкратце - автоматическое деление заказа по заданным параметрам с кучей дополнительных функций.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.