Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Filezilla не ведёт себя, как описано в документации.


Recommended Posts

 

Прежде всего, я хотел загрузить сюда скриншоты для объяснения, что у меня не получается с Filezilla. После загрузки, появилось сообщение о том, что я не могу загружать файлы подобного типа. Как мне показать эти скриншоты?

Змінено користувачем Weldis
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Прежде всего, я хотел загрузить сюда скриншоты для объяснения, что у меня не получается с Filezilla. После загрузки, появилось сообщение о том, что я не могу загружать файлы подобного типа. Как мне показать эти скриншоты?

Насколько я понимаю , файлы заливаеш на хостинг , это обычное дисковое пространство , ограничений быть не должно. Попробуй потеребить службу тех. поддержки хостера. В моём случае "Хостинг Украина" иногда проводит плановые тех. работы и ФТП временно не работает вообще + проверь сайт на вирусы может Firewall блокирует

Змінено користувачем alexeylobas
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.