Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

создаю свой первый сайт в DreamweaverCS5.5...


Naduysha

Recommended Posts

Здравствуйте.Я новичок,создаю свой первый сайт в DreamweaverCS5.5 Создала в фотошопе меню навигации с кнопками.Но в программе Dreamweaver попыталась вставить в левую колонку свое меню,но оно встало обычным изображением.Как разбить каждую кнопку на раздел сайта,и сделать их активными? Подскажите пожалуйста. :oops:

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Так вы же картинку создали и картинку повесили,а что вы хотели от картинки, вам надо каждую кнопку разрезать на отдельный блок и блоки вывести списком ,а кнопку сделать фоном блоков
Только с чего вы взяли что на этом форуме обсуждается создание сайтов на DreamweaverCS5.5 ?
На этом форуме обсуждение CMS Opencart .
Здесь вам врятли кто будет отвечать на вопросы не касающиеся интернет магазина, так как это  офтоп(не по теме)

Змінено користувачем Allaur
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Здравствуйте.Я новичок,создаю свой первый сайт в DreamweaverCS5.5 Создала в фотошопе меню навигации с кнопками.Но в программе Dreamweaver попыталась вставить в левую колонку свое меню,но оно встало обычным изображением.Как разбить каждую кнопку на раздел сайта,и сделать их активными? Подскажите пожалуйста. :oops:

 

а в digger вы играете ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Naduysha, учиться, учиться и учиться!

Dreamweaver - это инструмент, ускоряющий работу. Но без знания основ HTML, CSS одним Dreamweaver-ом вам не обойтись.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте.Я новичок,создаю свой первый сайт в DreamweaverCS5.5 Создала в фотошопе меню навигации с кнопками.Но в программе Dreamweaver попыталась вставить в левую колонку свое меню,но оно встало обычным изображением.Как разбить каждую кнопку на раздел сайта,и сделать их активными? Подскажите пожалуйста. :oops:

Если есть макет в PSD то очень легко. DreamweaverCS5.5 он для пней, юзай мьюс . Будут вопросы обращайся. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.