Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Вывести город в список заказов опенкарт


Recommended Posts

Как Вывести город доставки в список заказов? Столбец задал пытаюсь вывести в него город               <td class="left"><?php echo $customer['city']; ?></td>  просто пусто. Подскажите что не так делаю?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Хочу, чтобы в моем стареньком Москвиче была коробка автомат. Купил рычаг переключения передач. Поставил его вместо родного. Пробую переключить на D - ничего не происходит. Подскажите, что не так делаю.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

А если серьезно - Ваш вопрос явно не для этой темы. В этой теме - помощь разработчикам, которые хотя бы понимают что и как делать, что явно не этот случай, если ответ afwollis вас не устроил.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

я ответил на вопрос

Подскажите что не так делаю?

добавляйте выборку нужного столбца в запрос в модели (admin/model/sale/order.php) и передачу этих данных из контроллера в шаблон.

upd:

и при чем там "$customer" я не понимаю...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Да и поле, подозреваю зовётся shipping_city

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.