Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

размеры в категориях


miharrr

Recommended Posts

Добрый день, как реализовать чтобы в категории товаров выводились размеры ( опции) например одежды которые я добавил в опции, чтобы не заходить на карточку товара человек направил курсор на фото товара в категории и там снизу появилось размеры: 37,38,39 и тд. т.е. это не для того чтобы он заказал товар в категории не переходя в карточку, а просто какие есть размеры ( опции)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Я хотел купить этот модуль, но это не то что мне нужно, мне не нужен выбор опций не заходя в товар, мне просто нужно чтобы через запятую были размеры которые указаны в опции

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Это можно и   данным модулем решить,потому как готового решения под все пожелания однозначно нет.                                              

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.