Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Какая версия новее?


pro100vova

Recommended Posts

Познакомился с Opencart совсем недавно. На opencart.com предлагают скачать 1.5.1.3. Также скачал ocStore v0.2.1, как я понял он основан на версии 1.4...

Так вот, казалось бы 1.5... должна быть свежее, но не нашел в ней как изменить заказ клиента из админки. В ocStore v0.2.1 такая функция есть.

Что это??? Деградация??? Или я чего то не понимаю??

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Познакомился с Opencart совсем недавно. На opencart.com предлагают скачать 1.5.1.3. Также скачал ocStore v0.2.1, как я понял он основан на версии 1.4...

Так вот, казалось бы 1.5... должна быть свежее, но не нашел в ней как изменить заказ клиента из админки. В ocStore v0.2.1 такая функция есть.

Что это??? Деградация??? Или я чего то не понимаю??

Нельзя судить о том что новее или старее по одной функции. Посмотрите на общий функционал движка и вы поймете, что OpenCart 1.5.1.3 новее и на данный момент новее нет!
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...

Ребята, так какой на данный момент самый стабильный релиз ocStore? Если не трудно, поделитесь ссылкой, а то пол форуме перерыл и так не нашёл. Скачал v1.0.1, я так понял это OpenCart 1.5.1. А есть русская версия 1.5.1.3? Прошу прощения, если вопрос глупый. Заранее благодарен!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.