Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как вывести логотип производителя в описании товара?


Recommended Posts

Хочу в описании товара (в product/product) ниже названия производителя вывести его логотип.

Вот так вот:

Изображение

Понимаю, что нужно копать в сторону изменения product.tpl, но что именно туда вставить не знаю)

Кто-нибудь реализовывал подобное?

Версия 1.5.1.1

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

Ты не один с этой проблемой, в других ветках пишут "этот кусочек (вывод логотипа производителя)был заложен "на будущее", т.е. в данный момент он у всех не работает ".

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Orion, это пишут не "в других ветках", а в конкретной теме по конкретному модулю.

а так, как автор процитированной вами фразы - Я, то могу вас заверить - она не имеет совершенно никакого отношения к данному вопросу.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Было так "много" ответов на ваш вопрос, что я аж устал читать и решил, что то, что ищу я поможет и вам. Раз не помогло извиняйте, думаю излишне бурная реакция на мой пост была лишней.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 7 months later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.