Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Папка с картинками по умолчанию.


igorfelix

Recommended Posts

Добрый день ) Может кто знает как сделать что бы при выборе картинки например для категории, 

открывалась не папка сайт/image/data/

а папка сайт/image/

 

 

(причина: в папке сайт/image/data/ очень очень много картинок, и все сильно тупит, когда хочу указать картинку для категории например) 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


По уму, не нужно сваливать все картинки товаров в одну папку - создавайте для каждого товара отдельную.

И ориентироваться проще, и тупить перестанет

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

По уму, не нужно сваливать все картинки товаров в одну папку - создавайте для каждого товара отдельную.

И ориентироваться проще, и тупить перестанет

я в папки с фото не хожу. 164 тыс товаров..

а вот для категорий понадобилось указать картинки, но через mysql это неудобно 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Если стоит какой-то модуль импорта, то можно попробовать импортировать только категории, и там изvенить путь к картинке, ну а картинку через фтп впихнуть.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


я в mysql указываю путь к картинке. Так как в менеджер изображений не зайти. Когда в корне папки с аартинками лежат много много картинок. В другую папку не могу их переместить. Модуль из корня тока подхватывает картинки.

Буду думать. Или по деревенски через бд делать

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 9 months later...

похожая проблема. но мне надо переместить картинки в другую папку но линки не руками же вбивать потом в каждый товар, подскажет может кто как сделать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.