Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Вредоносный код (расширения в google.chrome)


Pakura

Recommended Posts

Уважаемые знатоки.

 

 

Требуется Ваша помощь или совет.

Пару дней назад, на сайте заметил что в некоторых товарах, прописались ссылки для перехода.

Ситуация меня насторожила, скачал копию файлов и базу данных на локальный компьютер, проверил антивирусным ПО - результатов не дало. 

 

Попробовал использовать другой браузер, на другом браузера ссылки для перехода не были видны.

Изначально использовал Хром, на нем как раз и была обнаружена проблема ссылками.

Хром удалил, все подчистил, установил заново, проблемы не стало.

 

Подскажите пожалуйста, проблема была в браузере? или вредоносный код все таки есть на сайте?

 

Буду благодарен за Ваши ответы;)

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Уважаемые знатоки.

 

 

Требуется Ваша помощь или совет.

Пару дней назад, на сайте заметил что в некоторых товарах, прописались ссылки для перехода.

Ситуация меня насторожила, скачал копию файлов и базу данных на локальный компьютер, проверил антивирусным ПО - результатов не дало. 

 

Попробовал использовать другой браузер, на другом браузера ссылки для перехода не были видны.

Изначально использовал Хром, на нем как раз и была обнаружена проблема ссылками.

Хром удалил, все подчистил, установил заново, проблемы не стало.

 

Подскажите пожалуйста, проблема была в браузере? или вредоносный код все таки есть на сайте?

 

Буду благодарен за Ваши ответы ;)

Это было adware дополнение к хрому. очень аккуратно устанавливайте "дополнения"

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.