Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено {формат otf}] не отображает шрифт из файла!


Recommended Posts

Всем привет! Понадобилось установить нестандартный шрифт на сайт (opencart 1.5.5.1).

В начале делал на локальном сервере. В common/home.tpl создал стиль через <style></style> следующего содержания (шрифт должен быть только на главной): 

@font-face 
	{
		font-family: Micra;
		src: url(font/Micra.ttf);
	}

В корне создал папку font и закинул туда шрифт. Все получилось. После залил на хост. (на агаву). И шрифт не отображается! Просто все показывается дефолтным шрифтом. 

Ну ладно, подумал я, и в файл stylesheet.css добавил запись: 

@font-face 
	{
		font-family: Micra;
		src: url(../font/Micra.ttf);
	}

соответственно создав фолдер "font" и закинув туда файл шрифта. Путь к папке /catalog/view/theme/default. Но результата нет! Попробовал полный путь к шрифту прописать - снова неудача. Права по дефолту встали как 755 к папке и 644 к шрифту, попробовал поменять: ставил и 644 ко всему, и 777, и 755 но все одно!! Создал файл .htaccess в папке font с содержимым allow for all от безысходности, но увы...

Где я свернул не туда?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


После залил на хост. (на агаву). И шрифт не отображается!

файл шрифта точно подгружается?

что в консоли браузера?

хостер ничего там не режет?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.