Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Сайт недоступен после переноса на новый хостинг


Recommended Posts

Всем привет) С подобным сталкиваюсь первый раз, сайт после переезда то работает, то не работает. Раньше стоял на hostinger и открывался всегда, вчера перенесла на другой хостинг, стал периодически отключаться.. Конфиги исправила, базу импортировала, вроде все сделала правильно. Подскажите в чем проблема? Я что-то испортила, или с хостингом что-то не то?

Сайт: http://apple-foryou.ru/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Почему то все похожие ошибки всегда содержат одну и туже фразу

 

Конфиги исправила, базу импортировала, вроде все сделала правильно.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Почему то все похожие ошибки всегда содержат одну и туже фразу

исходя из того, что я нашла в поисковиках, идентичные моему случаю проблемы возникают именно по совершении ошибок в бд и в файлах конфигурации. решила сразу предупредить, что там все в порядке)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


исходя из того, что я нашла в поисковиках, идентичные моему случаю проблемы возникают именно по совершении ошибок в бд и в файлах конфигурации. решила сразу предупредить, что там все в порядке)

 

Если в конфиге в качестве драйвера БД стоит mysqli, то смените на, mysql.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.