Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

фотографии атрибутов


Recommended Posts

может есть модуль, который позволяет задавать фотографии для атрибутов в админке, и чтоб в карточке товара в блоке характеристик они выводились маленькими картинками ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


это не то.,

здесь надо каждому товару отдельно добавлять

мне же надо - в админке добавить фотки для атрибутов и чтоб они у товаров выводились

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Надіслати
Поділитися на інших сайтах

и все же - вы меня не так понимаете )))

я не хочу каждому товару вручную в атрибут добавлять картинку.

я хочу чтобы в админке у атрибутов появилась возможность добавить картинку, и она автоматом появилась у тех коваров, которым принадлежит данный атрибут

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


То есть сейчас есть магазин в котором есть 200 атрибутов и готовый заполненный контент.Нужно добавить некую фишку которая добавит поле для ввода картинки в атрибуты и все эти картинки сами  добавятся в товар?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

То есть сейчас есть магазин в котором есть 200 атрибутов и готовый заполненный контент.Нужно добавить некую фишку которая добавит поле для ввода картинки в атрибуты и все эти картинки сами  добавятся в товар?

да,  так и есть

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Хочу так

Есть категория товаров с 5 атрибутами

Хотелось бы организовать вывод товаров  этой категории кликом по изображению, НО с определенным атрибутом, например, сезон(атрибут): зима

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.