Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как сделать, что бы в google site map были(генерировались) скрытые статьи (-1)?


stefanboss

Recommended Posts

У меня 5 статей , они скрытые (с индексом -1) , то есть они вызываются по ссылке, но не добавляются в google site map .

Скрытые статьи естественно задействованы на сайте (и потому целесообразно их добавить в индексацию), но скрыты лишь по той причине что бы не дублировались в модуле "Информация". Так как вывожу эти статьи в других меню...

Как сделать так , что бы они генерировались в файле google_sitemap (в сформированном файле xml карты сайта для гугла).

Я так понял что за это дело отвечает файл google_sitemap, который находится тут - catalog/controller/feed

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


уже знаю как это сделать вручную - то есть вручную описать каждую статью в google_Sitemap.

Но хотелось бы, что бы автоматически это происходило... Каждый раз новую статью вручную добавлять не очень прикольно ; )

Кстати, я так понимаю, что предложенный бесплатный модуль статей, который попадался мне на глаза на форуме опенкарта, также не добавляет информацию в файл генерации карты сайта google_sitemap ...

А не помешало бы однако ...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.