Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Добавление товара в корзину.


Recommended Posts

Находите файл catalog\view\javascript\common.js и в нём удалите или закомментируйте в функции addToCart строку: 

$('html, body').animate({ scrollTop: 0 }, 'slow'); 
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

 

Находите файл catalog\view\javascript\common.js и в нём удалите или закомментируйте в функции addToCart строку: 

$('html, body').animate({ scrollTop: 0 }, 'slow'); 

Ничего не происходит вообще, даже если я удаляю этот файл, Никакой реакции..

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Ничего не происходит вообще, даже если я удаляю этот файл, Никакой реакции..

Нужно дополнительно закомментировать/удалить эту строку в файле catalog/view/theme/ваша-тема/template/product/product.tpl (строка 369).

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Находите файл catalog\view\javascript\common.js и в нём удалите или закомментируйте в функции addToCart строку: 

 

 

Причём там этот кусок повторяется  трижды   :wink:

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Нужно дополнительно закомментировать/удалить эту строку в файле catalog/view/theme/ваша-тема/template/product/product.tpl (строка 369).

Удалил, также ничего не происходит..

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


У него тема нестандартная, вернее то ли разраб подправил то ли создатель темы переименовал common.js

Том, в функции addToCart - встречается только раз, остальные 2-ва раза, в функции добавления в сравнение и в "список желаний"...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.