Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Переезд с Maxystore 1.5.5.1 на OpenCart 1.5.5.1 или на 1.5.6


Recommended Posts

Кто-то может трезво и смело предположить, можно ли собрать чемоданы из сборки Maxystore 1.5.5.1 и переехать на OpenCart 1.5.5.1 ну или сразу на 1.5.6 ???

Чемоданы у нас это: Категории (seo названия), товары (seo названия), производители (seo названия), опции, атрибуты, новости, отзывы и т.д. 

Конечно же чтобы сохранились ЧПУ адреса (SEO-pro режим я имею ввиду), чтобы не переименовывать около 900 товаров.

 

Полностью ли происходит вообще перестановка ??? на денвере не получается не показывает ЧПУ адреса потому что. МОЖНО ЛИ вообще переехать, чтобы не создавать всё сначала.

Я ощутил все преимущества сборки Maxystore, но хочу поскорее вернуться в родную среду. Пожалуйста подскажите, кто знает ? Администраторы сайта могут тоже что-то подсказать, плиииииз  :oops:

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


По большей части конечно можно перетащить.А новости я так понимаю встроенные максисторовские?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.