Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] как на страницу товара вставить ссылку ( обмен ссылками ) ?


deadfox

Recommended Posts

Здравствуйте Всем. МОжет быть не в тему, вопрос такой: как на страницу товара вставить ссылку ( обмен ссылками ) ? Только не в описание! Заранее спасибо

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


ставите html-модуль.

добавляете в него ссылки.

задаете:

позиция - низ;

схема (layout) - товар (product);

Спасибо. И это будет на каждом товаре или на каком-то определенно?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


на каждом.

если надо на определенном - создавайте новую схему, указывайте ее в товаре на вкладке схема (или дизайн) и такую же схему задавайте в модуле.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

на каждом.

если надо на определенном - создавайте новую схему, указывайте ее в товаре на вкладке схема (или дизайн) и такую же схему задавайте в модуле

Спасибо огромное. Так то в принципе разобрался. Получается если я хочу новую ссылку добавить и на другой товар, придется снова создавать схему и так каждый раз, да?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


загружу)))

есть такая фишка: краткое описание товара http://moushe.ru/nashi-stati/web-dizajn-2/opencart-sozdayom-kratkoe-opisanie-tovara/

поиграйся может что то выйдет

Нее. такое не надо)) спс

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.