Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Проблемы сразу после установки


mimiprobegal

Recommended Posts

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in С:\serv\htdocs\system\database\mysql.php on line 6

собственно вот 6 строка: if (!$this->link = mysql_connect($hostname, $username, $password)) {

установлено на локальный хост,как решить проблему?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


у вас используется "слишком свежая" версия php (>=5.5.0).

ориентируйтесь на окружение целевого хостинга (на котором в итоге будет работать магазин).

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 year later...

Я и ориентируюсь. Не думаю что все стоит на месте и разрабатывать заведомо под старые версии на дальнейшее просто нет смысла... Ответа так и не нашел пока.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


у вас используется "слишком свежая" версия php (>=5.5.0).

ориентируйтесь на окружение целевого хостинга (на котором в итоге будет работать магазин).

Да если сейчас учесть что в ходу уже давно у хостеров используется 5.3 - 5.4 а ошибка эта вываливается, то думаю это прямой сигнал недоработки самой CMS. А если есть определенная проблема, то ее надо решать. Есть у кого какие соображения по данному поводу?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В итоге, что надо сделать чтобы это (Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in D:\xampp\htdocs\мой сайт\system\database\mysql.php on line 6) не вываливалось? Уже весь форум перерыл, так и не понял.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.