Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Загрузка процессора из за модулей deadcow_seo?


Recommended Posts

  Вообщем поставил я на свой opencart 1.5.4.1 SeoPro и deadcow seo.

Потом заменил в файле admin/controller/catalog/product.php с

$this->data['product_tag'] = $this->model_catalog_product->getProductTags($this->request->get['product_id']);

  на

$this->data['product_description'] = $this->model_catalog_product->getProductDescriptions($this->request->get['product_id']); 

 

Потом выполнил запрос к БД 

ALTER TABLE `product_to_category` ADD `main_category` tinyint(1) NOT NULL DEFAULT '0';.

 

 Дальше вроде все работает, именно модули как надо, нареканий нету. Но Хостинг жалуется что большая загрузка процессора. 

Может кто-то в курсе что да как?:)

 

%CPU 67.4 - /usr/bin/php

%CPU 63.9 - /usr/bin/php

%CPU 63.1 - /usr/bin/php
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


модуль меню может давать большое количество запросов и нагрузку на процессор, на сколько знаю эта проблема частично решена в новых версиях. 
Как вариант - отключите вывод количества товаров в скобка () в меню (в новых версиях движка отключаются через админку в настройках). А вообще послушайте совета и меняйте хостера, это не дела если хостер не может справится с чистым двигом...что же будет когда у Вас будет за 1к посетителей и 10к товаров

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.